استخر

استخر سرپوشیده آب گرم هتل بین المللی قصر طلایی به شما اجازه لذت بردن از شنا را در هر فصل و هوایی می دهد. استفاده از این استخر برای میهمانان مقیم در هتل به صورت رایگان بوده و زائران عزیز می توانند جهت رفع خستگی سفر و تجدید قوای روحی و جسمی از امکانات این مجموعه بهره مند گردند.

استخر این پروژه به مساحت ۱۱۴ مترمربع شامل دو بخش کم عمق (cm 60) و عمق بیشتر (۱۳۰ cm) ساخته شده. این مجموعه دارای سالن های رختكن، کمدهای ویژه نگهداری وسایل شخصی و حمام های مجهز به وسایل بهداشتی می باشد. حوله های کاملاً بهداشتی از بدو ورود در اختیار میهمانان عزیز قرار خواهد گرفت. ورود به محوطه استخر با لباس مخصوص شنا (مایو و کلاه شنا) برای کلیه شناگران الزامی می باشد که در صورت نیاز قادر به تهیه این ملزومات از فروشگاه این مجموعه می باشند. استفاده از استخر برای سنین بالای ۴ سال مجاز بوده (به دلیل عمق آن) و استفاده اطفال در محدوده سنی ۱۲-۴ سال منوط به حضور والدین ایشان می باشد. حضور غریق نجات های آموزش دیده و متبحر، در هر دو شیفت بانوان و آقایان از ویژگی های دیگر مجموعه آبی هتل بین المللی قصر طلایی است که موجبات آسایش بیشتر علاقمندان به رشته شنا را فراهم می آورد.

شایان ذکر است، این مجموعه شامل سيستم استخر سرريز تعادلي، سيستم تهويه چرخشي با هواساز، سيستم تونل مهاب فصل، سيستم هاي گاتر جهت دفع آب هاي سطحي، سيستم فوق هوشمند تزريق ازن، كلر و تصفيه آب، مي باشد که جهت ضد عفونی و گندزدایی استخر مورد استفاده قرار می گیرد.

-طبقه ۳
 آقایان: ۱۷:۰۰ – ۲۴:۰۰
خانم ها: ۰۹:۰۰ – ۱۴:۳۰

درخواست رزرو اینترنتی

سالن بدن سازی

سالن بدن سازي هتل بین المللی قصر طلایی مجهز به جدید ترین و حرفه ای ترین تجهيزات بدن سازي می باشد. این سالن دارای آخرین متد و مدرن ترین وسایل تخصصی و لوازم و دستگاههای پیشرفته و مجهز به وسایلی که مستقیماً بروی یک نقطه از عضلات بدن اثر دارد می باشد که برا ی شما مسافرین گرامی تعبیه شده است. متراژ سالن بدنسازی ۲۴ متر مربع است.

۰۹:۰۰ – ۲۴:۰۰
-طبقه ۳

۰۵۱-۳۸۰۳۸۴۰۰

درخواست رزرو اینترنتی

اتاق بازی های رایانه‌ای

فوتبال دستی، Xbox، انواع بازی‌ های رایانه‌ای مهیج و شادی آور برای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مجموعه ای بسیار نشاط آور میزبان اوقات فراغت میهمانان گرامی خواهد بود.

۰۹:۰۰ – ۲۴:۰۰
-طبقه ۳

۰۵۱-۳۸۰۳۸۴۰۰

درخواست رزرو اینترنتی

اتاق کودک

سالن بازی کودکان می تواند لحظات خوش و به یاد ماندنی برای شما و عزیزان تان فراهم آورد. نقاشی روی صورت، هدایای ویژه و برگزاری جشن های تولد در این سالن از ویژگی های ممتاز آن می باشد.

  • سیستم صوت و تصویر
  • ظرفیت: ۲۰ نفر
  • مکان: طبقه ۳- هتل
  • ۹الی ۲۴

فراخوان از ایده تا اجرا