لذت یک طعم خاص

هتل بین المللی قصر طلایی دارای سالن کافی شاپ می باشد که از این حیث در مشهد بی نظیر می باشد. لذت یک نوشیدنی خاص را در هتل بین المللی قصر طلایی تجربه کنید.

درخواست رزرو اینترنتی

لانج هتل بین المللی قصر طلایی

هتل بین المللی قصر طلایی دارای بزرگ ترین لابی کشور بوده و این امتیازی است برای داشتن لانجی بی نظیر در قسمتی از این لابی پر شکوه. لانج هتل بین المللی قصر طلایی منوی کاملی از انواع نوشیدنی ها فراهم نموده است که شما می توانید، ساعات خوشی را در این محیط آرامش بخش سپری کنید.

درخواست رزرو اینترنتی

کافی شاپ آتریوم مینوتا

کافی شاپ آتریوم مینوتا، واقع در طبقه ششم هتل با طراحی منحصر به فرد و استفاده از خاص ترین گیاهان، گچ بری هایی بسیار نفیس و دارای مبلمانی متفاوت می باشد، که حسی زیبا را بوجود آورده و تداعی کننده طبیعتی گرمسیر می باشد. میهمانان می توانند آرامشی عمیق همراه با استفاده از کامل ترین منو را تجربه کنند. همچنین این مکان جایگاهی است برای برگزاری با شکوه ترین مراسم های دوستانه که در جستجوی دنج ترین مکان می باشند.

درخواست رزرو اینترنتی

کافی شاپ لابی

هتل بین المللی قصر طلایی دارای بزرگ ترین لابی کشور بوده و این امتیازی است برای داشتن کافی شاپی بی نظیر به همراه کامل ترین منو، دکوراسیونی آرام بخش همراه کافی من هایی مجرب تا اصیل ترین طعم ها را برای شما در اصیل ترین مکان عرضه نمایند.

درخواست رزرو اینترنتی

کافی شاپ مجموعه تفریحی

هتل بین المللی قصر طلایی دارای بزرگ ترین مجموعه تفریحی بوده و دارای کافی شاپی بی نظیر به همراه سرو انواع نوشیدنی ها و دکوراسیونی آرام بخش می باشد که در زمان مورد نظر شما توسط کافی من هایی مجرب سرو می شود.

درخواست رزرو اینترنتی

فراخوان از ایده تا اجرا