نظرات میهمانان هتل بین المللی قصر طلایی

 

میهمانان و زائران گرامی می توانند جهت ثبت نظرات خود به صورت صوتی با شماره 38036777-051 تماس حاصل نمایند.

جناب آقای امیر سزاوار مدیریت محترم و ارجمند هتل بین المللی قصرطلایی مشهد - سلام علیکم: احتراما به استحضار حضرتعالی می رساند اینجانب به اتفاق خانواده بمدت سه روز میهمان آن هتل مجلل بودیم و بسیار خوش گذشت و خاطره بیاد ماندنی برایمان بود.نکاتی چند مشاهده گردید :
۱- زیبایی و هماهنگی دکوراسیون و مبلمان و آرایش تجهیزات بسیار زیبا ۲- محیطی آرام و جذاب ۳- کارکنان بسیار مودب و با شخصیت و برخوردی بسیار عالی ۴- پذیرایی بسیار عالی ۵- صبحانه شاهانه و بسیار متنوع و با کیفیت ۶- غذاهای بسیار مطبوع و خوشمزه با تنوع بسیار ۷- سرویس دهی بموقع و نظافت فوق العاده ۸- رعایت آخرین استانداردهای بین المللی در صنعت هتلداری
با تشکر و قدردانی از زحمات عزیزان و هدیه نفیس دانشنامه رضوی و با آرزوی موفقیت روز افزون برای خانواده بزرگ هتل بین المللی قصرطلایی مشهد و دعای خیر در زیر سایه امام رضا (ع) وسلامتی جناب اقای سزاوار.
ارادتمند
جبل عاملی , خرداد 1395

سلام

بنده دكتراي برندينگ دارم و جزييات برام خيلي اهميت داره لازم ديدم تبريك بگم به ساخت حرفه اي و محتوي كامل و بي عيب نرم افزار موبايلتون - به حتم ساختار قوي داخلي باعث ساخت همچنين نرم افزار نادري در ايران شده است موفق باشين پيش از پيش

سعید صفی آریان , اردیبهشت 1394
جناب آقای امیر سزاوار - سلام. چند روزی میهمان شما بودیم. دوست داشتم سرفرصت و در فضایی به جز این باکس تماس،‌ یادداشت مفصلی برایتان می‌نوشتم و بخشی از حرف هایی را که به گمانم باید گفته شوند، می‌گفتم. قبل از هر چیز ، شما و مجموعه شما را تحسین می‌کنم به خاطر کار بزرگی که در قصر طلایی انجام داده اید و می دهید. در این سرزمین کمتر می‌شود از میان میلیون ها پروسه کاری ، کاری را پیدا کرد که از ابتدا تا انتها به شکلی منزه و صحیح انجام شود. هر جا را که نشان کنید بدی و به هم ریختگی است که برجسته و آشکار،‌خو.دنمایی می کند. اما باور کنید در همه مجموعه بزرگ هتل شما هرچه گشتم،‌نتوانستم ایراد و نقصی پیدا کنم . من می توانم بفهمم چقدر مشقت برده اید و چقدر تلاش کرده اید تا موفق شده اید چنین مجموعه ارزشمندی را سروسامان بدهید. خدا پدر بزرگوپارتان را رحمت کند،‌ و وجود مادر را مستدام نگه دارد.باقیات صالحات همین است که شما انجام می دهید. و اصلا اصل و اساس دین و خداپرستی همین است که شما می کنید.کاش در این سرزمین مردم و دولتمردان یاد بگیرند که خدمت پاکیزه و بدون منت به بندگان خدا،‌از هر کار شایسته ای ، شایسته تر است .
برایتان سلامتی ،‌سعادت و خوشبختی و رضایت از زندگی آرزو می کنم. سال های سال برقرار باشید و وجودتان سایه گستر خانواده و دوست و آشنا و غیر آشنا
از مسئولین رستوران سنتی شما هم بسیار بسیار تشکر می گنم ؛ متصدی سالن با آن چهره خندان و مؤدب،‌خانمی که با لباس سنتی پذیرایی می کردند،‌ غذاهای خوب و با کیفیت و... همه وهمه شایان تقدیر و تحسین است.
در سفر بعدی خیلی مایلم که چند تا از کتاب هایم را به شما و بعضی از کارمندان محترم آنجا اهدا کنم
ارادتمند
مهدی سجودی (‌انتشارت مهراندیش ), بهمن 1393
زندگی صحنه یکتای هنرمندی است
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
همینطور که ما شما را سپردیم به یاد
سپاس از همه محبتها و پذیرایی پرسنل شما
همه چیز خوب و عالی بود خیلی ممنون
الیاس و مریم, آبان 1393
اولاً از میهمان نوازی کارکنان هتل کمال تشکر را داریم، از بدو ورود به فرودگاه در دفتر هتل با کارمندان بسیار مودب مواجه شدیم و راننده اتومبیل که ما را به هتل آورد فردی خوش برخورد و مبادی آداب بود. در این مدت 3 روز که میهمان شما بودیم بسیار خوش گذشت:
1-میهمانداران خوش اخلاق و خوش لباس و مهربان
2-وسایل و لوازم اطاق بسیار تمیز و مرتب و قابل استفاده کامل
3-وضع رستورانها واقعا عالی و غذاها بسیار بهداشتی و خوب طبخ شده است
4-تلفن 800 خواسته های ما را در تمام 24 ساعت محترمانه دریافت که موجب تشکر می باشد
در خاتمه از مسئولین و مدیران هتل که با مدیریت قابل تقدیر و عالی انجام وظیفه می کنند نهایت تشکر را داریم
سیروس, آبان 1393
با کمال تشکر و قدردانی از ساختن این بنای باشکوه و مجلل که یکی از زیباترین هتلهایی است که در سفرهایم در آن اقامت داشته ام ، برای گروه قصر طلایی آرزوی سلامتی ، سرافرازی ، سربلندی و پیشرفت را خواهانم.
شقایق, آبان 1393
من به همراه همسرم برای اولین بار و همچنین اولین سفر بعد از عقدمان سعادت حضور در شهر مقدس مشهد و ایضاً اقامت در این هتل را داشتیم. الان بدو ورود ما می باشد تا به حال که همه چیز خوب بوده است امیدواریم که با خاطراتی خوش مشهد و این هتل را ترک کنیم.
حامد و فاطیما, آبان 1393
The Ghasr Talaee Hotel is excellent and perfect, today is girls day, I have a good memory from here.
Afagh, مهر 1393
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت پرسنل زحمت کش هتل قصر طلایی،رفتار و وجنات کلیه کارکنان هتل ستودنی است ، صبحانه بسیار عالی و در سطح کشور و هتل های پنج ستاره نمونه است. در ضمن هتل قصر طلایی گزینه حتمی من در سفر بعدی خواهد بود.
فرهاد, مهر 1393
  • The best hotel ★★★★★
    The best hotel in Iran and the best hotel application that I see in Iran. I reaaly appreciate what the team did and congrats them. I recommend this hotel to all pilgrims who wants to visit Mashhad. Good luck everyone in Ghasr Talaee hotel.
    By MohsenAghebati for Version 1.1
  • Such a great hotel! ★★★★★
    This is so nice to resting in Ghasr Talaee rooms, there are many tastes in different restaurants, beautiful coffee shops and luxury lobby. It is highly recommended...
    By #K.One for Version 1.1