هتل بین المللی قصر طلایی مشهد با هدف توسعه فناوری، حمایت از ایده پردازی و کاربردی کردن طرح ها و پژوهش های اجرایی از شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و صاحبان ایده های برتر در حوزه گردشگری دعوت به همکاری می کند.
هتل بین المللی قصر طلایی با برخورداری از مدیریت مدبرانه، ظرفیت ها و امکانات مناسب و نیز بهره گیری از نظرات اساتید و نخبگان حوزه ی گردشگری توانسته است گامی موثر در جهت پویندگی و بالندگی طرح ها و ایده های کاربردی بردارد و با ساماندهی بهینه فضای نوآوری و کسب و کار، نیروی انسانی خلاق و کارآمد را در جهت رشد و سودآوری هدایت کند.
هتل بین المللی قصر طلایی مشهد بعنوان هتل برتر ملی کشور در سال جاری و نیز دارنده ی عالی ترین نشان حمایت از حقوق مصرف کنندگان؛ این بار درصدد است در مسیر فناوری های نوین و موازی با روند رشد و توسعه جهانی از تمامی قابلیت های موجود و امکانات خود در راستای ارتقای صنعت گردشگری بهره گیرد.
لذا واحد تحقیق و توسعه این هتل برتر در نظر دارد تا با فراهم کردن بستر کاری مناسب، مشارکت و سرمایه گذاری به عملیاتی شدن طرح های تحقیقاتی بیش از پیش کمک کند و شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و صاحبان ایده های برتر در حوزه گردشگری را مورد حمایت خود قرار دهد.
طرح ها توسط کمیته ی داوری متشکل از اساتید و کارشناسان حوزه گردشگری مورد بررسی قرار گرفته و در جهت جلب نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری با این سازمان مکاتبه خواهد شد.
متقاضیان می توانند با ثبت نام در سایت و ارسال خلاصه ای از طرح خود تا پایان سال جاری در این فراخوان عمومی شرکت کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد تحقیق و توسعه هتل بین المللی قصر طلایی به شماره ۰۵۱۳۸۰۳۸تماس حاصل فرمایند.

آکادمی هتلداری هتل بین المللی قصر طلایی

شماره تماس: 05138038

آدرس: مشهد -خیابان امام رضا –  میدان بسیج

لطفا با دقت فرم را تکمیل فرمایید.

*
فقط ارقام را بدون خط تیره وارد نمایید
فقط ارقام مانند: 05123456789

حداکثر تا 2 مگابایت

*
*
فقط ارقام مانند: 09123456789
*
*
*

خواهشمند است به موارد زیر توجه داشته باشید :

  • ارسال طرح هیچگونه تعهدی برای پذیرفتن آن نمی باشد.
  • در صورت مورد تایید بودن طرح ، با شما تماس گرفته می شود.