دفتر رزرواسیون مرکزی مشهد

دپارتمان مرکزی و اصلی رزرواسیون هتل بین المللی قصر طلایی در مشهد مقدس واقع شده و آمادگی پاسخگویی به کلیه میهمانان از اقصی نقاط ایران را به صورت تلفنی و یا حضوری به جهت رزرو هتل بین المللی قصر طلایی داراست. هرگونه درخواست رزرو برای اقامت در این هتل از سوی اشخاص، شرکت ها، آژانس ها، ارگان ها و ادارات در اسرع وقت توسط پرسنل دپارتمان رزرو، دریافت و ثبت و تایید می گردد. میهمانان محترم می توانند با خاطری آسوده از محل اقامت خود به شهر مقدس مشهد سفر نمایند.

آدرس: مشهد – خیابان امام رضا (ع)  – میدان بسیج – هتل بین المللی قصر طلایی
تلفن رزرو مشهد: ۰۵۱۳۸۰۳۸

فکس : 05138037

 دفتر رزرواسیون مرکزی تهران

هتل بین المللی قصر طلایی در جهت رفاه بیشتر میهمانان خود اقدام به افتتاح دفتر مرکزی رزرواسیون در تهران نموده است. میهمانان محترم در تهران می توانند کلیه خدمات رزرواسیون خود را جهت اقامت در هتل بین المللی قصر طلایی مشهد با مراجعه حضوری و یا تلفنی به این دفتر دریافت نمایند. میهمانانی که به طور حضوری به دفتر مراجعه می نمایند، می توانند از پارکینگ اختصاصی هتل به طور رایگان استفاده نمایند.

آدرس دفترمرکزی در تهران : خیابان شریعتی، نبش خیابان دولت (کلاهدوز)، برج نگین قلهک، طبقه ششم، واحد 64

تلفن: 02138038

فکس: 02138037

 دفتر رزرواسیون مستقر در فرودگاه  شهید هاشمی نژاد مشهد

به جهت رفاه حال میهمانان گرامی، در صورتی که میهمانان محترم به هر دلیلی نتوانسته اند از قبل رزرو اتاق خود را انجام دهند می توانند در بدو ورود به مشهد مقدس و درسالن ترمینال داخلی فرودگاه شهید هاشمی نژاد ضمن مراجعه به دفتر رزرو اختصاصی هتل بین المللی قصر طلایی با استراحتی کوتاه و پذیرایی، بلافاصله در صورت موجود بودن اتاق مورد نظر خود، رزرو را انجام داده و سپس به وسیله اتومبیل های اختصاصی به هتل مشایعت گردند.

آدرس : مشهد، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد، سالن ورودی پروازهای داخلی، دفتر رزرواسیون هتل بین المللی قصر طلایی

تلفن :  05133400196

فکس: 05133400197